» » Станом на 23 квітня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 2787 цивільних об’єктів.

Станом на 23 квітня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 2787 цивільних об’єктів.


Інформація щодо наслідків російського вторгнення

Станом на 23 квітня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 2787 цивільних об’єктів.

З них:
- об’єкти житлового фонду – 2041,
- медичні заклади – 27,
- навчальні заклади – 137,
- заклади культури – 61,
- об’єкти промислових підприємств – 23,
- об’єкти життєзабезпечення: газо – 101, електро – 239, водо – 8, теплопостачання – 7,
- інші не військові об’єкти – 143.

Наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни.
Натепер без газопостачання всього 2062 споживачі.

На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 84 населених пунктах (з них 4 частково) Баштанського та Миколаївського районів.

У результаті бойових дій пошкоджено водовід «Дніпро-Миколаїв» по якому здійснюється постачання води з р. Дніпро до м. Миколаєва.
На цей час споживачі міста забезпечуються привізною водою з резервуарів-накопичувачів та артезіанських свердловин, а також за рахунок колективних установок очистки і фасованої питної води.

За чергову добу для ліквідації наслідків російсько-фашистської агресії підрозділи ГУ ДСНС залучались для вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів 30 разів, вилучено 8 од. ВНП.

Проводиться добровільна евакуація. Станом на 23 квітня у закладах тимчасового розміщення Миколаєва перебуває 575 внутрішньо переміщених особи.

Загалом із Миколаївської області евакуйовано 18657 людей. За напрямками: Миколаїв-Паланка – 6821 особу, Миколаїв-Одеса – 5760 осіб, Миколаїв-інші населені пункти – 760 осіб.

З Вознесенського району евакуйовано 1240 людей, з Баштанського – 3758 людей, з Миколаївського – 318 людей.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!