» » Аграріями Миколаївщини отримано посівний матеріал кукурудзи від компанії Bayer.

Аграріями Миколаївщини отримано посівний матеріал кукурудзи від компанії Bayer.


У четвер, 28 квітня, аграрії Миколаївщини отримали гуманітарну допомогу у вигляді посівного матеріалу кукурудзи від міжнародної компанії Bayer за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Миколаївської обласної військової адміністрації.

За дорученням начальника Миколаївської ОВА Віталія Кіма до організації розподілу посівного матеріалу долучено Первомайську районну військову адміністрацію та Первомайську районну громадську організацію «Рада сільськогосподарських товаровиробників».

Вищезазначена гуманітарна допомога спрямована на підтримку малих сільськогосподарських товаровиробників, які мають в обробітку до 500 га землі. За вказаними критеріями було відібрано 120 аграріїв яким надано 1172 посівних одиниць, що в свою чергу надасть змогу забезпечити посів на площі майже 1200 га.

Аграрії Миколаївщини та Миколаївська обласна військова адміністрація щиро вдячні міжнародній компанії Bayer за надану гуманітарну допомогу в такий складний час для регіону та країни в цілому.

Зазначимо, що формування переліку сільськогосподарських товаровиробників області та потреби насіння кукурудзи здійснювалось департаментом агропромислового розвитку обласної військової адміністрації спільно з районними військовими адміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Все буде Україна!

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!