» » Станом на 4 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3007 цивільних об’єктів.

Станом на 4 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3007 цивільних об’єктів.


Інформація щодо наслідків російського вторгнення

Станом на 4 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3007 цивільних об’єктів.

З них:
- об’єкти житлового фонду – 2156
- медичні заклади – 29,
- навчальні заклади – 150,
- заклади культури – 67,
- об’єкти промислових підприємств – 26,
- об’єкти життєзабезпечення: газо – 110, електро – 252, водо – 8, теплопостачання – 49,
- інші не військові об’єкти – 160.

Наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни.
Натепер без газопостачання всього 1792 споживачі.

На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 89 населених пунктах (у п’яти – частково) Баштанського та Миколаївського районів.

У результаті бойових дій пошкоджено водовід «Дніпро-Миколаїв» по якому здійснюється постачання води з р. Дніпро до Миколаєва.

На цей час споживачі міста забезпечуються привізною водою з резервуарів-накопичувачів та артезіанських свердловин, а також за рахунок колективних установок очистки і фасованої питної води.

За чергову добу для ліквідації наслідків російсько-фашистської агресії підрозділи ГУ ДСНС залучались для вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів 264 рази й вилучили 54 одиниці ВНП.

Проводиться добровільна евакуація. Станом на 4 травня у закладах тимчасового розміщення Миколаєва перебуває 391 внутрішньо переміщена особа.

Загалом із Миколаївської області евакуйовано 20693 людини. За напрямками: Миколаїв-Паланка – 7392 особи, Миколаїв-Одеса – 6669 осіб, Миколаїв-інші населені пункти – 1168 осіб.

З Вознесенського району евакуйовано 1240 людей, з Баштанського – 3906 людей, з Миколаївського – 318 людей.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!