» » Станом на 5 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3023 цивільних об’єкти.

Станом на 5 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3023 цивільних об’єкти.


Інформація щодо наслідків російського вторгнення

Станом на 5 травня з початку російського вторгнення на Миколаївщині пошкоджено частково або повністю 3023 цивільних об’єкти.

З них:
- об’єкти житлового фонду – 2161,
- медичні заклади – 29,
- навчальні заклади – 152,
- заклади культури – 73,
- об’єкти промислових підприємств – 26,
- об’єкти життєзабезпечення: газо – 111, електро – 252, водо – 8, теплопостачання – 49,
- інші не військові об’єкти – 162.

Наразі в області тривають роботи з відновлення газо- та електропостачання у населених пунктах, які постраждали внаслідок війни.
Натепер без газопостачання всього 1792 споживачі.

На цей час припинено електропостачання, водопостачання, водовідведення в 92 населених пунктах (з них три частково) Баштанського та Миколаївського районів.

У результаті бойових дій пошкоджено водовід «Дніпро-Миколаїв» по якому здійснюється постачання води з р. Дніпро до Миколаєва.

На цей час споживачі міста забезпечуються привізною водою з резервуарів-накопичувачів та артезіанських свердловин, а також за рахунок колективних установок очистки і фасованої питної води.

За чергову добу для ліквідації наслідків російсько-фашистської агресії підрозділи ГУ ДСНС залучались для вилучення та знешкодження вибухонебезпечних предметів 94 рази, вилучено 43 од. ВНП.

Проводиться добровільна евакуація. Станом на 5 травня у закладах тимчасового розміщення Миколаєва перебуває 396 внутрішньо переміщених осіб.

Загалом із Миколаївської області евакуйовано 20836 людей. За напрямками: Миколаїв-Паланка – 7444 осіб, Миколаїв-Одеса – 6729 осіб, Миколаїв-інші населені пункти – 1168 осіб.

З Вознесенського району евакуйовано 1240 людей, з Баштанського – 3937 людей, з Миколаївського – 318 людей.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!