» » Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 3 серпня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 3 серпня

Інформація щодо ворожих обстрілів у Миколаївській області за минулу добу, станом на 08:00 ранку 3 серпня

За інформацією повітряного командування «Південь», вчора, 2 серпня, близько 17:30 над Миколаївщиною було виявлено та знищено чотири ворожі крилаті ракети типу Х (Х-101, Х-555).

М. Миколаїв:
Ввечері, 2 серпня, близько 21:00 Миколаїв було обстріляно. Внаслідок чого в одному з районів міста відбулась пожежа. Окрім цього, внаслідок обстрілів уражено причал, пошкоджено промислове підприємство та житлові будинки. Попередньо відомо, що ворог також обстріляв автогаражний кооператив реактивними системами залпового вогню «Смерч». Детальна інформація щодо руйнувань та постраждалих уточнюється.

Також зранку, 3 серпня, близько 05:00 Миколаїв знову зазнав обстрілів. Внаслідок чого в одному з районів міста виникла пожежа, в іншому - зруйновано супермаркет та пошкоджено багатоповерхові будинки, аптеку, магазини, дорожнє полотно. Працюють рятувальні служби.

Окрім цього, відомо про влучання на територію кінно-спортивної школи. Детальна інформація уточнюється.

Миколаївський район:
Вчора, 2 серпня, внаслідок обстрілів горіли поле і лісосмуга між населеними пунктами с. Шевченкове і с. Миколаївське. Постраждалих немає.

Вдень, 2 серпня, з 14:40 по 15:00 відбулись обстріли околиць с. Новомиколаївки Первомайської громади. Постраждалих та руйнувань немає.

Ввечері, 2 серпня, о 21:20 обстріли с-ща Радісний Сад Радсадівської громади, переважно річна аквазона. Постраждалих немає.

Зранку, 3 серпня, о 07:00 внаслідок ворожих обстрілів с. Галицинове Галицинівської громади поранено одну людину. Також зранку, 3 серпня, о 05:35 внаслідок потрапляння боєприпасів та їх уламків відбулася пожежа сухої трави на території підприємства.

Баштанський район:
Тривають обстріли території та прилеглих населених пунктів Березнегуватської громади. Інформація щодо постраждалих і пошкоджень уточнюється.

У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.
За інформацією районних військових адміністрацій.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!