» » За прогнозами синоптиків на території Миколаївської області найближчими днями утримуватиметься 5 клас пожежної небезпеки

За прогнозами синоптиків на території Миколаївської області найближчими днями утримуватиметься 5 клас пожежної небезпеки


За прогнозами синоптиків на території Миколаївської області найближчими днями утримуватиметься 5 клас пожежної небезпеки, температурні позначки сягатимуть вночі до 20 °C тепла, вдень до 34 °C вище нуля. Такі погодні умови у поєднанні з необережністю з боку громадян та порушенням правил пожежної безпеки можуть призвести до збільшення кількості пожеж, особливо в природних екосистемах та на відкритих територіях.

Тож, рятувальники Миколаївщини закликають усіх громадян не нехтувати правилами безпеки. Пам'ятайте, у пожежонебезпечний період забороняється:

- розводити багаття у лісопаркових зонах;

- спалювати суху рослинність, особливо в безпосередній близькості до житлового сектору;

- кидати непогашені недопалки на узбіччях доріг;

- навмисно підпалювати пожнивні залишки.

Будьте вкрай обережними. В країні йде війна, ми щодня виборюємо свободу та незалежність для кожного клаптика нашої Держави, тому кожен громадянин має допомагати боротися із ворогом, а не нищити свою землю вогнем!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!