» » У Миколаївському та Баштанському районах ЗСУ збили п’ять ворожих дронів-камікадзе

У Миколаївському та Баштанському районах ЗСУ збили п’ять ворожих дронів-камікадзе


Про це повідомляє Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України підсумок за 22 вересня виглядає наступним чином:

«Обстановка в нашій зоні відповідальності на південнобузькому напрямку залишається складною, але контрольованою Силами оборони.

Ворог не має мотивації, віри у свої перспективи, але відчайдушно продовжує підтягувати резерви за допомогою альтернативних переправ, які не полишає спроб облаштовувати під нашим вогневим контролем.

Протягом дня по наших позиціях та населених пунктах вздовж лінії фронту і глибше, в тилу, нанесено п’ять авіаційних і один ракетний удар.

З реактивної системи залпового вогню «Смерч» обстріляно прибережну смугу Куцурубської територіальної громади. Без людських втрат.

Нашою авіацією нанесено 13 ударів по ворогу, силами протиповітряної оборони в Миколаївському та Баштанському районах збито п’ять дронів-камікадзе, скерованих ворогом по наших позиціях.

Ракетно-артилерійськими підрозділами виконано близько 280 вогневих завдань, в тому числі із ураження двох пунктів управління в Бериславі та Новій Каховці, трьох осередків ворожих сил та техніки в Херсонському й Каховському районах, складу з боєприпасами – в Бериславському. Намагання ворога з настанням темряви спрямувати колонну військової техніки по Каховському мосту зупинено контрольним вогневим ураженням. Результати дорозвідуються.

Наразі підтверджені втрати ворога складають 18 рашистів, три крупнокаліберні гаубиці «Мста-Б» та «Мста-С», два танки та дві одиниці іншої авто-бронетехніки. Підтверджено результативне ураження напередодні понтонної переправи в районі Львового.

Корабельне угруповання ворожого флоту в Чорному морі поповнилось до 14 одиниць. Відтепер на бойовому чергуванні 3 надводних і 1 підводний ракетоносій із загальною кількістю 28 «Калібрів».

Отже, загрози ракетних ударів та повітряних атак, зокрема і дронами-камікадзе, залишаються актуальними. Зважайте на сигнали повітряних тривог, дійте чітко та оперативно. Не нехтуйте власною безпекою, не втрачайте пильності і критичного мислення. Інформацію піддавайте перевірці, довіряйте тільки достовірним джерелам. Не дозволяйте паніці і зневірі вас полонити.

Ми - волелюбний народ, здатний на шляху до Перемоги подолати будь-які перепони!

Разом переможемо! Все буде Україна!»
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!