» » Слідчі завершили розслідування справи відносно угруповання зловмисників за незаконну порубку дерев на Миколаївщині

Слідчі завершили розслідування справи відносно угруповання зловмисників за незаконну порубку дерев на Миколаївщині

До складу організованої групи входили колишні посадові особи держпідприємства, а нині депутат Миколаївської обласної ради, депутат районної ради, та екс-головний бухгалтер. Зловмисники завдали збитків державі понад 600 тисяч гривень.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що наприкінці минулого року директор, його заступник, які є депутатами обласної та районної рад, а також їх головний бухгалтер організували незаконну порубку дерев у захисних лісосмугах, на що не мали відповідних дозволів. Внаслідок протиправних дій фігурантів під вирубання потрапили 184 дерева: дубів, акацій, ясеню й клену. Таким чином, група зловмисників завдала збитків державі на суму понад 600 тис. грн.

Слідчі Слідчого управління під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Миколаївській області ДСР НПУ повідомили фігурантам про підозру за фактом незаконної порубки дерев у захисному лісовому насадженні, перевезенні та зберіганні незаконно зрублених дерев, що спричинило тяжкі наслідки, вчинені організованою групою (ч. 3 ст. 28 - ч. 4 ст. 246 КК України).На даний час досудове розслідування вказаного кримінального провадження слідчі завершили та направили справу до Миколаївської обласної прокуратури, яка скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по суті та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!