» » Економічний розвиток територіальних громад за умови прийняття законопроєкту 2194

Економічний розвиток територіальних громад за умови прийняття законопроєкту 2194

Економічний розвиток територіальних громад за умови прийняття законопроєкту 2194
27 квітня, в облдержадміністрації відбулася відкрита дистанційна конференція – круглий стіл з питань земельної реформи та реформи Держгеокадастру в рамках проєкту Всеукраїнської асоціації громад «Програма підтримки реформи Держгеокадастру сільськими громадами» за участі першого заступника голови облдержадміністрації, Георгія Решетілова.

У вступній промові Георгій Решетілов зробив наголос на налагодженні комунікації з боку облдержадміністрації в даному питанні з усіма учасниками процесу:

«І я, і голова ОДА розуміємо, що крім питань, які потребують нормативно-правового регулювання, є також багато питань, які можна вирішити, шляхом об'єднання зусиль, або обговорення окремих проблем. Минулого тижня ми проводили селекторну нараду з територіальними громадами за участю Держгеокадастру. Підіймали важливі теми. Я впевнений, що братися за розв'язання нагальних питань спільно — це добрий знак. Своєю чергою Миколаївська ОДА очікує на найскоріше прийняття законопроєкту 2194, адже ми вважаємо, що він вирішить цілу низку проблем і допоможе більш ефективно розвивати територіальні громади в даному напрямку і сприятиме відкриттю ринку землі».

Перший заступник голови ОДА також виказав сподівання, що проведення таких конференцій, як сьогоднішня, стане ефективним заходом з обміну досвідом та допоможе у подальшій роботі:

«В рамках обговорення даного питання на сьогоднішньому круглому столі хотів би почути думку присутніх фахівців з приводу гострого питання, яке є актуальним не тільки для Миколаївщини. Йдеться про передачу земельних ділянок з Держгеокадастру у власність територіальним громадам, які досі не зареєстровані. Сьогодні ця ситуація створює певні проблеми, які ми зможемо вирішити завдяки законопроєкту 2194».
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!