» » 13 жовтня відбулося засідання чергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Єланецької селищної ради.

13 жовтня відбулося засідання чергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Єланецької селищної ради.


13 жовтня 2021 року відбулося засідання чергової комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Єланецької селищної ради. На засідання комісії виносилися нагальні питання, а саме:

Про виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру на території Єланецької селищної ради Миколаївської області, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021/2022 року;
Щодо виникнення надзвичайної ситуації пов’язаної з окремим випадком екзотичного та особливо небезпечного інфекційного захворювання сільськогосподарських тварин та заходи по ліквідації і недопущенню розповсюдження захворювання високопатогенного грипу птиці в домогосподарствах с. Великосербулівка Єланецької селищної ради, Вознесенського району, Миколаївської області;
Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду 2021/2022 року;
Про посилення протиепідемічних заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Єланецької селищної ради Миколаївської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року №1236 зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2021 року №954.

Керівникам підприємств, установ та організацій надано протокольні доручення щодо виконання відповідних заходів до вказаних строків.

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!