» » В Еланце почтили память Героев Небесной Сотни (Фото)

В Еланце почтили память Героев Небесной Сотни (Фото)

Уже більше чотирьох років Україна живе іншим життям, іншими цінностями після тих подій, які розділили історію нашої країни на до і після. На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні.
В Еланце почтили память Героев Небесной Сотни (Фото)

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.

20 лютого по всій Україні вшановують подвиг учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

До дня вшанування трагічних подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року в Єланецькій центральній районній бібліотеці проведено ряд заходів:

- книжково-ілюстративна виставка «Герої сьогодення – Небесна Сотня»;

- огляд-літератури «Схилімо голови в скорботі»;

- година-спомин «Їх серця б’ються на небесах» під час якої учасники заходу переглянули відео «Пам'ять Небесній Сотні» та дізналися про реальні події, які відбувалися на Майдані, про початок Революції Гідності та її героїв. Захід закінчився хвилиною мовчання і запалюванням свічок.

Майдан навчив нас не бути байдужими і обов’язком кожного громадянина є шана світлої пам’яті загиблих патріотів та продовження великої справи, яку вони розпочали. Їхні імена назавжди викарбувалися в нашій пам’яті, адже вони відстоювали та боролись за наше майбутнє.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!