» » В Еланце прошла комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций при РДА

В Еланце прошла комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций при РДА

В Еланце прошла комиссия по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций при РДА
06 квітня перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна провела комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при райдержадміністрації, в ході якої обговорено ряд питань: про проведення позапланових перевірок дотримання суб’єктами господарювання району вимог виконання законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки в місцях з масовим перебуванням людей, про заходи щодо запобігання та протидії пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2018 року, про стан готовності та результати технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в Єланецькому районі.

Начальник районного сектору ГУ ДСНС України у Миколаївській області В. Волинець проінформував присутніх, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 року № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки», доручення заступника голови облдержадміністрації від 02 квітня 2018 року № 1545/0/05-61/3-18 у Єланецькому районі проводяться позапланові перевірки об’єктів з масовим перебуванням дітей (людей). У минулому році з 37 об’єктів, що підлягали перевірці, перевірено 28.

За результатами обговорення комісія вирішила створити районну робочу групу щодо перевірки виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту та доручити членам групи провести відповідну роботу по перевірці виконання вимог законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту на об’єктах району з масовим перебуванням людей.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!