» » Аби запобігти виникненню займань у житлі, вогнеборці систематично проводять інформаційні заходи з громадянами в житловому секторі

Аби запобігти виникненню займань у житлі, вогнеборці систематично проводять інформаційні заходи з громадянами в житловому секторі


Попри те, що опалювальний сезон ще не розпочався, до Служби порятунку майже щодня надходять повідомлення про пожежі у житловому секторі, а з похолоданням статистика побутових загорянь, зазвичай, збільшується в рази. Вогонь забирає людські життя, завдає значних матеріальних збитків та призводить до непоправних втрат. Причиною таких наслідків, перш за все, є нехтування населенням правил пожежної безпеки в побуті.

Аби запобігти виникненню займань у житлі, вогнеборці систематично проводять інформаційні заходи з громадянами в житловому секторі.
Так, 19 жовтня фахівці 15 державної пожежно-рятувальної частини Вознесенського районного управління Головного управління ДСНС України у Миколаївській області спільно із співробітниками соцзахисту нагадали про безпеку мешканцям смт Єланець. Громадянам рекомендували, вже зараз, до початку опалювального сезону, перевірити газове обладнання та пічне опалення, усунути несправності, якщо у цьому є необхідність. Також нагадали, що вогонь не пробачає недбалого ставлення, навели статистику виникнення пожеж та пояснили, як не допустити лихо у свій дім. Надзвичайники зауважили, що небезпеку для житлових та господарських будівель становить і спалювання сміття та торішньої рослинності, що заборонено робити. На завершення бесід співрозмовникам вручили профілактичні листівки.

Шановні громадяни! Аби уникнути трагедії, спричиненої пожежею в оселі, будьте вкрай обережними, дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань, а саме:
- не паліть у ліжку;
- слідкуйте за станом та справністю електромережі;
- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски тощо;
- не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
- уникайте перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно потужні побутові електроприлади;
- використовуйте пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

При виникненні пожежі чи надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером «101»!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!