» » В Еланецкой РГА прошло рабочее совещание по вопросам формирования местных бюджетов

В Еланецкой РГА прошло рабочее совещание по вопросам формирования местных бюджетов

В Еланецкой РГА прошло рабочее совещание по вопросам формирования местных бюджетов
З метою забезпечення вчасного та якісного затвердження місцевих бюджетів на 2018 рік, 18 грудня відбулася робоча нарада з організації бюджетного процесу, в якій взяли участь голова райдержадміністрації О.Посашкова, голова районної ради В.Богданцев, начальник фінансового управління райдержадміністрації А.Сікорінська, селищний та сільські голови.

Під час наради всім розпорядникам коштів надано нову програмну класифікацію, тарифну сітку, виходячи з мінімальної з/плати в розмірі 3723 грн.

Також сільським бюджетам надана сума субвенцій на дитячі дошкільні заклади та культуру, загальний обсяг цих видатків збільшено на 34,5 відсотки і складає 10 778 746 грн.

В основу розрахунку взято кількість дітей, які відвідували дитячі дошкільні заклади відповідно до статистичних даних станом на 01.01.2017 року та кількість населення, яка проживала на території сільської чи селищної ради станом на 1 січня 2017 року.

Відповідно до вимог Бюджетного Кодексу України, селищним та сільським головам рекомендовано затвердити місцеві бюджети в термін до 25 грудня поточного року та в десятиденний термін після прийняття бюджету оприлюднити рішення у газеті.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!