» » В Еланецкой РГА прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка

В Еланецкой РГА прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка

В Еланецкой РГА прошло заседание комиссии по вопросам защиты прав ребенка
27 грудня перший заступник голови райдержадміністрації О.Гуліна провела засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації.

На засіданні комісії було розглянуто питання про неналежне виконання батьківських обов'язків громадянами по відношенню до їх дітей, про надання дозволу на укладення договору - дарування на малолітню дитину земельного паю, про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною, позбавленою батьківського піклування, про взяття під соціальний супровід сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, про визначення способів участі у вихованні дітей батька, який не проживає з сім’єю, та спілкуванні з ними, про вчинення насильства в сім’ї над неповнолітньою дитиною.

В ході засідання також розглянуто і затверджено індивідуальні плани на дітей, які перебувають на обліках в службі у справах дітей райдержадміністрації. Членами комісії були ретельно опрацьовані усі питання. За результатами розгляду заяв та поданих документів були прийняті відповідні рішення.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!