» » В Еланце, полицейские проводят детям лекции на тему «Безпека дорожнього руху – це життя» и «Шануй захисника України» (Фото)

В Еланце, полицейские проводят детям лекции на тему «Безпека дорожнього руху – це життя» и «Шануй захисника України» (Фото)

7 жовтня 2019 дільничним офіцером поліції Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Антонюком В.В. спільно з поліцейським СРПП № 1 Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області рядовим поліції Антоненком А.Д. проведено з учнями Єланецької ЗОШ заняття з вивчення правил дорожнього руху та безпечної поведінки пішоходів і велосипедів на дорозі під час заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Також проведено профілактичні заходи «Шануй захисника України».

7 жовтня 2019 дільничним офіцером поліції Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Антонюком В.В. спільно з інспектором СРПП № 3 Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Максименко Д.В. проведено з учнями Єланецького ПАЛу заняття з вивчення правил дорожнього руху та безпечної поведінки пішоходів і велосипедів на дорозі під час заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Також проведено профілактичні заходи «Шануй захисника України».

4 жовтня 2019 дільничним офіцером поліції Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Антонюком В.В. спільно з інспектором СРПП № 3 Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Максименко Д.В. проведено з учнями Єланецького ПАЛу заняття з вивчення правил дорожнього руху та безпечної поведінки пішоходів і велосипедів на дорозі під час заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Також проведено профілактичні заходи «Шануй захисника України».

4 жовтня 2019 дільничним офіцером поліції Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Антонюком В.В. спільно з інспектором СРПП № 3 Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області старшим лейтенантом поліції Максименко Д.В. та поліцейським СРПП № 1 Єланецького відділення поліції Новоодеського ВП ГУНП в Миколаївській області рядовим поліції Антоненком А.Д. проведено з учнями Єланецької ЗОШ заняття з вивчення правил дорожнього руху та безпечної поведінки пішоходів і велосипедів на дорозі під час заходів «Безпека дорожнього руху – це життя».

Також проведено профілактичні заходи «Шануй захисника України».
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!