» » Когда будут работать детские сады в Еланецком районе?

Когда будут работать детские сады в Еланецком районе?

Когда будут работать детские сады в Еланецком районе?

Депутатське звернення депутата обласної ради Тетяни Демченко до голови ОДА Олександра Стадніка.

Шановний Олександре Васильовичу!

З середини березня місяця цього року по сьогоднішній день жоден дитячий садок в Єланецькому районі не працює. Це викликає соціальну напругу серед населення району. Головна причина простою -- ніби-то «коронавірус»!

Єланецький район - один з небагатьох районів області, де не працюють дитячі садки, хоча вже минуло два місяці після затвердження Постанови Міністерства Охорони Здоров'я №25 від 21.05.2020 року «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

На початку липня цього року я офіційно звернулася до керівництва Єланецької РДА та районної ради по питанню відновлення роботи дитячих садків.

На моє звернення по цьому ж питанню до Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області я отримала чітку відповідь, що «... протягом дії карантину з СОVID-19, звернення щодо відновлення роботи закладів дошкільної освіти від селищних та сільських рад, Єланецької РДА до Єланецького міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області не надходили...»

Нещодавно голова Єланецької РДА Н. Гайчева повідомила мене, що Єланецька РДА відповідає лише «... безпосередньо за освітній процес, який триває з 01 вересня по 30 травня...» в дошкільних закладах району. Не більше, не менше!

Крім того чиновник проінформувала, що «... відповідно до п.3 п.п. б Постанови КМУ Ме500 від 17.07.2020 р. «Про внесення змін до деяких актів КМУ» на період дії карантину заборонена діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку...». Коментарі зайві - адже дитячі садки не відносяться до закладів оздоровлення та відпочинку дітей, яких в районі взагалі немає.

Тобто влада району практично не займається і не збирається займатися таким важливим для людей питанням.

Прошу Вас
- терміново вжити заходи по відкриттю дитячих садків в Єланецькому районі;
- розібратися та надати відповідь - хто або що заважає в Єланецькому районі відновити роботу дитячих садків та притягнути винних осіб до відповідальності;
- надати інформацію в розрізі міст та районів області відносно фукціонування дитячих дошкільних навчальних закладів після послаблення карантину.

Про вирішення питання прошу проінформувати мене у термін визначений згідно ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района на котором жители Еланецкого района могут читать самые достоверные новости, публиковать свои новости и размещать бесплатные объявления. E-mail: elanets2017@gmail.com

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!