» » Обращение главы Еланецкой райгосадминистрации Натальи Гайчевой к жителям района

Обращение главы Еланецкой райгосадминистрации Натальи Гайчевой к жителям района

Обращение главы Еланецкой райгосадминистрации Натальи Гайчевой к жителям района
Шановні жителі району, вкотре звертаюсь до вас із проханням дотримуватись правил карантину.

На даний момент, у районі зареєстровано 8 випадків захворювання на ковід-19. На щастя, дві людини вже одужали, але ми сьогодні маємо бути більш застережливими, щоб запобігти подальшому поширенню вірусу.

Після послаблення карантину багато хто з нас забув про те, що обмеження в Україні все ще діють. І нажаль, незважаючи на неодноразові застереження, серед нас трапляються люди, які нехтують елементарними санітарно-епідеміологічними нормами і ставлять під загрозу здоров’я інших людей.

На сьогоднішній день, для Миколаївської області встановлений зелений рівень епідемічної небезпеки, проте у випадку збільшення хворих на ковід ми з легкістю перейдемо до вищого рівня небезпеки. Про це свідчить невтішна статистика нових випадків захворювання на COVID-19 за добу в Миколаївській області та й в цілому по Україні. Це не просто цифри, це людські життя, які опинилися під загрозою.

Тому, закликаю вас дотримуватися карантинних заходів, слідкувати за власною гігієною, тримати дистанцію, одягати маски в громадських місцях та транспорті та не наражати на небезпеку себе та оточуючих!

Кожен громадянин повинен усвідомлювати, що саме його відповідальна поведінка може запобігти розповсюдженню коронавірусу і тим самим вберегти життя та здоров’я ближніх.

Звертаюся до всіх єланчан: знаю, що багато хто з вас уже втомився від карантинних вимог, розумію ваше бажання радіти літу. Але давайте наберемося терпіння та дочекаємося закінчення карантину, аби всі зусилля з протидії поширенню коронавірусу не пішли нанівець. Країна робить усе можливе, аби ми якнайшвидше могли повернутися до звичного способу життя. Кожен з нас має допомогти у цьому.

Зичу всім міцного здоров’я і дякую за увагу!
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!