» » Глава Еланецкого сельсовета игнорирует волеизъявление местных депутатов (Заявление)

Глава Еланецкого сельсовета игнорирует волеизъявление местных депутатов (Заявление)

Глава Еланецкого сельсовета игнорирует волеизъявление местных депутатов (Заявление)
Єланецькому селищному голові
Баденко Л.В.
Копія: Голові Миколаївської обласної
державної адміністрації
Кіму В.О.
Голові Миколаївської обласної ради
Замазєєвій Г.В.

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
Чому селищний голова Баденко Л.В. нехтує Законами України та волевиявленням депутатів Єланецької селищної ради?

Голова Єланецької селищної ради грубо, неодноразово проігнорувала волевиявлення депутатів селищної ради. На сесії, яка відбулася 25 грудня 2020 року, депутатами було прийнято ряд рішень в одній редакції, а після оформлення протоколів та оприлюднення рішень сесії селищної ради – їх зміст суттєво змінився.

Депутати прийняли рішення про безкоштовне 100% харчування дітей в усіх школах Єланеччини. Проте після оформлення рішення сесії «Про бюджет Єланецької селищної ради на 2021 рік» в рішенні було зазначено: «Забезпечити безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів та пільгової категорії учнів».

Депутати наполягали на безкоштовному харчуванню дітей в дошкільних закладах. Голова селищної ради Баденко Л.В. умовила депутатів проголосувати за часткову оплату за харчування дітей. Було проголосовано: 60% вартості харчування сплачує бюджет, а 40% становить батька плата. Проте рішення №19 від 25.12.2020 р. «Про затвердження норм харчування та вартості одного дітодня в комунальних закладах дошкільної освіти Єланецької селищної ради на 2021 рік» з’явилося в новій редакції – батьки будуть платити за харчування дітей в селах Єланеччини 50%, а в смт Єланець по 60%.

Після довгого обговорення про порядок призначення керівників всіх відділів (управлінь) Єланецької селищної ради, депутатами було проголосовано за проведення відкритих конкурсів, прийняття рішеннь сесії по кожному керівнику і тільки після цього – призначення їх розпорядженням головою селищної рад.

Але після оприлюднення рішення №7 від 25.12.2020 р. «Про створення відділу освіти та спорту Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього» та рішення №9 від 25.12.2020 р. «Про створення відділу культури, молоді, туризму та охорони культурної спадщини Єланецької селищної ради та затвердження Положення про нього» з’ясувалося, що в зазначених рішеннях призначення на посади керівників відділів здійснюється одноособово головою селищної ради.

Прошу Вас вжити заходи по дотриманню Законів України, волевиявленню депутатів Єланецької селищної ради та приведенню у відповідність вищеозначених рішень.

Відповідь прошу надати у встановлений Законом термін.
Депутат Миколаївської
обласної ради Демченко Т.В.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!