» » Єланецька селищна рада на четвертій позачерговій сесії восьмого скликання, затвердила старост, а також богато інших питаннь

Єланецька селищна рада на четвертій позачерговій сесії восьмого скликання, затвердила старост, а також богато інших питаннь

29 січня 2021 року відбулася ІV позачергова сесія восьмого скликання. Відповідно до порядку денного було розглянуто 21 питання, які попередньо були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.

Розглянувши пропозицію Єланецького селищного голови Любов Баденко про зміни та доповнення до Регламенту Єланецької селищної ради, затвердженого рішенням Єланецької селищної ради № 15 від 15.12.2020 року, вирішили внести зміни до глави 6 статті 154-1: «Під час проведення пленарних засідань селищної ради проводиться відеозйомка. Відео пленарних засідань селищної ради зберігається на ютуб каналі Єланецької селищної ради та у вигляді посилань на офіційному сайті селищної ради».

Серед іншого затвердили старост сіл району. Деякі з них зберегли посади з минулого скликання.

Депутати ухвалили рішення затвердити:

Кобаль Світлану Анатоліївну (села: Великосербулівка, Нововолодимирівка та Григорівка);
Катанову Людмилу Олександрівну (село: Велика Солона);
Кирильчук Тетяну Оникіївну (села: Водяно- Лорине та Семенівка);
Свиденко Тетяну Володимирівну (села: Возсіятське, Ковалівка);
Булаха Володимира Миколайовича (села: Калинівка, Новоолександрівка, Уральське та Водяне).
Козуб Тетяну Михайлівну (Маложенівський старостинський округ);
Васильченко Іванну Йосипівну (села: Малоукраїнка та Дружелюбівка);
Полякову Людмилу Іванівну ( села: Нововасилівка, Іванівка та Федоро-Михайлівка);
Готшалюка Руслана Володимировича (на села: Ясногородка, Крутоярка, Гражданка, Новоявленка, Михайлівка, Півні та Бугорок).

Старости сіл Малодворянка та Приют, а також по селу Ологополь не затверджені. За пропозицією депутатів запропоновано селищному голові визначитися з однією кандидатурою та подати її на затвердження.

Також на 4 позачерговій сесії прийняли рішення про безкоштовне харчування всіх учнів 1–11 класів закладів загальної середньої освіти Єланецької селищної ради на 2021 рік із вартістю одного дітодня у розмірі 24 грн.

Враховуючи протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Центру надання соціальних послуг Єланецької селищної ради від 18.01.2021 року, вирішили призначити Гравченко Вікторію Олександрівну на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Єланецької селищної ради» з 01 лютого 2021 року.

Прийнято рішення про створення відділу соціального захисту населення Єланецької селищної ради, про внесення змін до складу виконавчого комітету Єланецької селищної ради в загальній кількості 24 особи, про план роботи ради на 2021 рік; про затвердження Плану діяльності селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.

Рішенням сесії прийнято земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Єланецької селищної ради в межах території Єланецької селищної ради згідно додатку в кількості
66, 1810 га

З метою наповнення дохідної частини селищного бюджету, легалізації заробітної плати, виявлення прихованої зайнятості, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників на засідання 4 позачергової сесії восьмого скликання створено комісію з питань наповнення бюджету, дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та затверджено Положення.

Також, вирішено рекомендувати задекларувати податок з доходів фізичних осіб громадян, які самостійно обробляють земельні паї з розрахунку виплаченої орендної плати сільгосптоваровиробниками від фактично сплаченої орендної не менше 540 грн. за 1 га ПДФО.

Пропозиції та зауваження, висловлені депутатами під час пленарного засідання будуть відпрацьовані та розглянуті на наступній черговій сесії.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!