» » Обязанности жителей Еланецкого района которые получают субсидии

Обязанности жителей Еланецкого района которые получают субсидии

Обязанности жителей Еланецкого района которые получают субсидии
І знову про обов’язки громадян, які отримують субсидію на житлово-комунальні послуги або тверде паливо.

Після відпрацювання списків по верифікації, які надані Міністерством фінансів України, управління соціального захисту населення вважає за необхідне нагадати громадянам про їх обов’язки під час отримання субсидії на житлово-комунальні послуги від держави.

Саме держава прийняла рішення спростити порядок призначення субсидії, звільнити громадян від необхідності збирати документи, зберігаючи свій вільний або робочий час.

Але, водночас, держава зобов’язала отримувача субсидії вказувати в заяві та декларації достовірні дані та повідомляти про зміни у складі сім’ї або зміни, які впливають на визначення розміру субсидії.

Виявлено випадки, коли громадянин у 2015 році подав заяву на призначення субсидії і автоматично йому й досі продовжує нараховуватися субсидія. А той факт, що у 2017 році за даною адресою зареєструвалася ще одна особа, отримувача субсидії не бентежить і повідомляти про це відділ субсидії у нього немає наміру.

Шановні громадяни, подивіться, будь ласка, у своє повідомлення про субсидію, де зазначено: «у разі зміни доходів, складу сім’ї, здійснення покупки більше 50тис.грн тощо громадянин повинен повідомити про це орган, що призначив субсидію у місячний термін».

Після виявлення факту неповідомлення про зміну в складі сім’ї один з отримувачів субсидії був здивований: «А чому ви самі не берете дані про зміни? У вас же є можливість!»

Так, дані ми беремо під час призначення субсидії, а про зміни під час вже отримання субсидії , повинні повідомляти громадяни. Управління кожного місяця звірку про реєстрацію місця проживання за кожним домогосподарством не робить!

Інший випадок. Сім’я, яка складається з трьох осіб (чоловік, дружина, донька), отримує субсидію з 2015 року. У 2017 році донька виходить заміж, реєструє місце проживання біля свого чоловіка, і, вже під іншим прізвищем і іншими паспортними даними входить до складу сім’ї чоловіка та отримує субсидію. Водночас батьки дівчини продовжують отримувати субсидію з урахуванням доньки.

Згідно списків по верифікації даний факт викрито, зроблено перерахунок субсидії та виставлено переплату.

Це стосується і тих громадян, які знімаються з місця реєстрації в нашому районі, про це не повідомляють і продовжують отримувати субсидію. Реєструються в іншій області, де звертаються за призначенням субсидії. Даний факт також виявлено згідно списків по верифікації.

Управління неодноразово наголошувало в попередніх номерах газети про необхідність повідомляти про дані, які впливають на право або розмір субсидії, але, як бачимо, легковажність, або навмисно приховані дані деяких громадян обертається їм боргами за комунальні послуги. Не допускайте подібних випадків у своїй сім’ї, цим самим зберігаючи спокій та сімейний бюджет.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!