» » В Еланце начала свою работу комиссия по вопросам соблюдения законодательства о труде по легализации занятости населения

В Еланце начала свою работу комиссия по вопросам соблюдения законодательства о труде по легализации занятости населения

Згідно з рішенням Єланецької селищної ради від 29.01.2021 року №18 розпочала свою роботу комісія з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення.

2- 4 лютого 2021 року комісія у складі:

голова комісії – Селютін О.М. – перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

заступник голови – Гавенко Т.Д., голова постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій;

члени комісії: Ярмощук С.А., начальник Єланецької ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області; Склярова А.В, начальник фінансового відділу Єланецької селищної ради; старости сіл відповідних населених пунктів провели об’їзд сіл Ясногородка, Ольгопіль та Возсіятське стосовно даного питання.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:

1. щодо стану проходження реорганізації на території Єланецької селищної ради;

2. аналіз поданих декларацій про доходи 2020 рік по Ясногородській, Ольгопільській, Возсіятській сільських радах;

3. Рекомендації щодо декларування податку з доходів фізичних осіб громадян, які самостійно обробляють земельні паї, в розмірі не менше виплаченої орендної плати сільгосп товаровиробниками, ПДФО в розмірі 540 гривень.

Комісією дано доручення старостам сіл Ясногородка, Ольгопіль та Возсіятське провести роботу з одноосібниками, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції та власниками земельних ділянок (паїв) які надають їх в оренду іншим фізичним особам, яка не є суб’єктами господарювання, та отримують дохід у вигляді орендної плати по забезпеченню 100% надання ними податкових декларації про майновий стан і доходи.

Комісія з питань наповнення місцевого бюджету, дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення продовжує свою роботу.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!