» » В Еланецкой РГА прошло совещание по вопросам землепользования и налогообложения земли

В Еланецкой РГА прошло совещание по вопросам землепользования и налогообложения земли

В Еланецкой РГА прошло совещание по вопросам землепользования и налогообложения земли
Своєчасне та повне надходження до бюджету коштів від плати за землю є одним із головних шляхів наповнення місцевого бюджету. З метою відпрацювання на рівні району спільного плану дій по питаннях землекористування та оподаткування землі головою райдержадміністрації Посашковою О. М. проведено нараду з селищним, сільськими головами за участю в.о. начальника Єланецького відділення Очаківської ОДПІ ГУ ДФС України в Миколаївській області Ярмощук С.А. та начальника відділу в Єланецькому районі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області Філіпської В.В. Учасники наради проаналізували стан сплати за використання державних земель у розрізі видів земель та намітили заходи, які необхідно вжити по забезпеченню регулярного помісячного наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.

Зважаючи на те, що справляння плати за землю тісно пов'язано з наявністю документів на землю, обліком земельних ділянок, повнота надходження цієї плати залежить, насамперед, від співпраці податкових органів з органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та із землевпорядними органами.

Голова райдержадміністрації наголосила, що спільне завдання влади на сьогодні полягає в тому, щоб уся земля, яка використовується, оподатковувалася, до того ж оподатковувалася правильно, що забезпечить повне і своєчасне надходження плати за землю до місцевих бюджетів.

З цією метою продовжуватиметься робота по приведенню довгострокових договорів оренди у відповідність до рекомендацій Держгеокадастру шляхом збільшення розміру ставки за використання 1 га ріллі до рівня не нижче 8% від нормативної грошової оцінки землі. Предметом гострої дискусії стало питання використання земельних ділянок без правовстановлюючих документів. Також селищному, сільським головам рекомендовано активізувати роз’яснювальну роботу по проведенню декларування доходів одноосібниками за 2017 рік.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Використання матеріалів сайту можливе тільки із зазначенням нашого сайту як першоджерела!