» » Працівників Єланецької дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз» вітаємо з професійним святом!

Працівників Єланецької дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз» вітаємо з професійним святом!


У неділю, 12 вересня, в Україні відзначатиметься День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України.

А вже сьогодні, 10 вересня, напередодні професійного свята, працівники Єланецької дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз» зібралися на урочисті заходи.

З привітаннями на свято завітала заступник селищного голови Людмила Клобукова, яка привітала «газовиків» від імені селищного голови Любові Баденко, вручивши кращим працівникам дільниці Почесні грамоти, Подяки та подарунки від Єланецької селищної ради.

Людмила Володимирівна побажала працівникам та їх родинам міцного здоров’я, щастя, оптимізму, трудової наснаги, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі та зазначила, що своєю працею працівники газового господарства забезпечують безаварійне та безперебійне газопостачання тисячам жителів громади, несуть добробут і тепло в оселі, бережуть життя і здоров'я наших людей.

Також, на адресу працівників звучали привітання та було вручено Подяки від керівництва Єланецької дільниці Вознесенського відділення АТ «Миколаївгаз».

Аматори сцени ЦКД «Зоря» подарували присутнім гарні пісні та святковий настрій.

Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!