» » Засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою

Засідання постійної комісії з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою


13 вересня під головуванням Валентина Саркісяна відбулося засідання постійної комісії селищної ради з питань земельних ресурсів, соціального розвитку, екології та благоустрою. У роботі комісії взяли участь селищний голова Любов Баденко, перший заступник селищного голови Олександр Селютін, начальник відділу земельних ресурсів та агропромислового розвитку Людмила Шатохіна.

На порядок денний засідання було винесено 36 питань: затвердження документації із землеустрою, внесення змін до договорів оренди землі та укладення додаткових угод, надання дозволів на розробку документації із землеустрою, укладення договорів про відшкодування втрат до бюджету Єланецької селищної ради від недоотримання коштів за фактичне землекористування, укладення угод про соціальне партнерство, про надання земельної ділянки в постійне користування, розгляд та схвалення ідеї створення екопоселення на території ПП "Тихий хутір-1".

Депутати обговорили проєкти рішень, що стосуються земельних відносин на території Єланецької селищної ради. Було внесено пропозиції і рекомендовано селищному голові винести питання на розгляд 12 сесії восьмого скликання.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!