» » Громадські слухання в селі Возсіятське

Громадські слухання в селі Возсіятське

Громадські слухання в селі Возсіятське

14 вересня 2021 року під головуванням Єланецького селищного голови Любові Баденко в с.Возсіятське відбулись громадські слухання щодо врахування інтересів територіальної громади при обговоренні проєкту містобудівної документації «Детальний план території з метою зміни цільового призначення з «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на «для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства» та метою вивчення можливості розміщення АЗС та АГЗП.

Відповідно до Порядку проведення громадських слухань проект містобудівної документації було розміщено на офіційному сайті Єланецької селищної ради, матеріали проєкту в паперовому вигляді для ознайомлення громадськості та зацікавлених осіб знаходились у відповідальної особи за забезпечення організації розгляду пропозицій за адресою: смт Єланець, вул. Паркова, 15А, каб.24.

Архітектором Атанасовим Олегом Опанасовичем представлено проєкт містобудівної документації.

В проведенні громадських слухань зареєструвалось 66 учасників. Зауважень, пропозицій або заперечень від учасників під час проведення слухань не надійшло.

За результатами обговорення учасниками громадських слухань одноголосно прийнято рішення підтримати зазначений проєкт детального плану та затвердити запропонований текст резолюції громадських слухань.


Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!