» » 21 вересня перший заступник селищного голови Олександр Селютін та заступник селищного голови Людмила Клобукова з робочим візитом відвідали об’єкти громади.

21 вересня перший заступник селищного голови Олександр Селютін та заступник селищного голови Людмила Клобукова з робочим візитом відвідали об’єкти громади.


Учора, 21 вересня 2021 року, перший заступник селищного голови Олександр Селютін та заступник селищного голови Людмила Клобукова з робочим візитом відвідали об’єкти громади, на яких ведуться ремонтні та будівельні роботи в рамках виконання заходів Програми соціально - економічного розвитку Єланецької селищної ради на 2021-2023 роки.

Так, було проінспектовано хід капітального ремонту покрівлі Великосербулівської клубної філії підрядною організацією ТОВ «КОМПАНІЯ ПАУЕР БУД» в селі Великосербулівка, визначено ряд першочергових заходів, які необхідно виконати, аби запобігти руйнації стелі у разі погіршення погодних умов. Також посадовці ознайомилися з ходом будівельних робіт по двох об’єктах в селі Калинівка. На фінішній прямій облаштування тротуарною плиткою навколишньої території біля пам’ятника та встановлення пандуса біля Калинівського ФАПУ. Роботи по реалізації проєктів у громаді продовжуються.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Еланецкого района. Наш E-mail: el@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!